Přijímací řízení

Nabíráme nové operátory do skupiny!
Nezáleží jestli jsi úplný začátečník nebo ostřílený bojovník, ozvi se nám, probereme detaily.

Chceš být součástí našeho týmu? Tak pojď do toho, rádi tě uvidíme!

Do naší jednotky se nelze dostat během dopoledne, je potřeba projít přijímačem, který splní pouze ti kteří opravdu chtějí být mezi Foxáky. Přijímač je síto, díky kterému se do jednotky dostanou jen skuteční válečníci.

Tip pro nováčky: Už se k nám hlásilo několik nováčků, kteří byli úplní začátečníci, prošli přijímačem a jsou z nich hrdí Foxáci! Nemá smysl se bát! Na cvičné akci se dozvíte, jak to u nás chodí a taky to, že nejsme žádní magoři, ale normální lidi. Přijímačky jsou nastavené tak, aby jimi prošel každý, kdo to myslí vážně, není potřeba speciální znalosti ani vybavení, všechno vás doučíme a vybavení zadarmo půjčíme. Celý přijímač je jen o fyzické zdatnosti a  hlavě. Takže nováčci nebojte se, když se Vám u nás nebude líbit, jednoduše odejdete!!!

Jak kontaktovat jednotku?
- Napiš email na adresu foxforce.military@gmail.com.
- Napiš zprávu n
a náš facebookový profil.


Jaké jsou požadavky na přijetí do jednotky?

- Především je důležité, aby mezi nás nováček zapadnul, což se ukáže během přijímacího řízení. Doporučený věk je alespoň 16 let. V neposlední řadě požadujeme čistý trestní rejstřík.

Co můžeme nabídnout?

- Možnost stát se členem týmu, který dělá věci pořádně.
- Doplňující výcviky ve všech důležitých oblastech jako jsou: TCCC, vojenské lezení, seskoky padákem, střelecká příprava atd. 
- Smysluplně vedené výcviky a zajímavé akce.
- V našem týmu jsou příslušníci AČR a AZ, máme tedy srovnání s reálným výcvikem a snažíme se z něj vzít to nejlepší. 
- Spolupracujeme s širokou škálou jednotek v military komunitě. Jsme otevření novým věcem a zastáváme názor, že každá spolupráce má smysl a nikdo neví všechno.

Jak probíhá příjmací řízení?

- Vše začíná pohovorem s některým členem jednotky. Další fáze je doba, kdy potenciální nováček několik týdnů či měsíců jezdí na akce a rozhodne se, zda chce zahájit přijímací řízení a zároveň se stálí členové rozhodnou, zda mají o nováčka zájem. Pokud ano, nováček zahájí přijímací řízení a získává status rekruta. Na dokončení přijímacího řízení má rekrut přesně rok, do té doby musí splnit všechny části přijímacího řízení. Co je náplní jednotlivých částí se rekrut dozvídá postupně, prozradíme jen, že jedna z částí je seskok padákem. Vše je završeno poradou jednotky a slavnostním křtem, při kterém rekrut dostane hodnost vojín, baret a nášivku jednotky.

Co dál byste měli vědět.

- Jsme military jednotka, nenapodobujeme reálnou jednotku. 
- Airsoft je pro nás okrajovou aktivitou. Airsoftové zbraně používáme jen na některé akce. 
- Naše základna a těžiště týmu je v okolí města Lovosice. Akce máme po celé ČR, někteří členové dojíždí z Moravy, někteří z Prahy.
- Máme asi 25 akcí za rok a téměř všechny jsou víkendové. Každou zimu probíhá 5 denní komplexní akce. 
- Není potřeba žádná přehnaná investice do výstroje a výzbroje, potřebujeme kvalitní lidi, ne bohaté.


Tak na co sakra čekáš? Šup, šup, posílej zprávu!